Освіта

Проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 червня 2017, 09:21

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» Український державний університет залізничного транспорту проводить атестацію осіб, які претендують вступити на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

На базі університету створено атестаційну комісію для організації та проведення атестації осіб, які претендують вступити на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

ЗАПРОШУЄМО
ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ВСТУП НА ДЕРЖАВНУ СЛУЖБУ
ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ АТЕСТАЦІЇ.

Звертатися за адресою: Провулок Фейєрбаха, 1/3. Український державний університет залізничного транспорту. Корпус перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів ауд. ФПП