Терміни подачі заяв та умови вступу до аспірантури і докторантури

Останнє оновлення: Середа, 31 січня 2018, 12:10

Прийом до аспірантури УкрДУЗТ у 2018 році

Прийом заяв та документів 01.07.2018р. - 21.07.2018р.
Проведення вступних випробувань 23.07.2018 р. - 27.07.2018 р.
Оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування за рахунок коштів державного бюджету. до 01.08.2018р.
Зарахування вступників за рахунок коштів державного бюджету до 06.08.2018 р.
Зарахування вступників з числа іноземців на навчання за кошти фізичних (юридичних) осіб протягом року
Термін навчання (всі форми навчання) 4 роки
Вартість навчання (для громадян України)*
очна форма навчання 19290,00 грн
заочна форма навчання 15690,00 грн
Вартість навчання (для іноземних громадян)*
очна форма навчання 42780,00 грн
заочна форма навчання 29570,00 грн

*Вартість вказана за 2017-2018 навчальний рік

Повний комплект документів у картонному швидкозшивачі подається вступником особисто у приймальну комісію Університету.

Під час подання документів вступник обов’язково пред’являє:

• документ, що засвідчує особу та громадянство;
  • заява установленої форми;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
  • документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ і додаток до нього.

Перелік обов’язкових документів:

• заява установленої форми в письмовому вигляді;
  • копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній рівень магістра/спеціаліста і додаток до нього; у разі якщо диплом магістра, на основі якого абітурієнт вступає в аспірантуру, здобутий у іноземному вищому навчальному закладі, абітурієнт допускається до вступних випробувань на рівні з іншими абітурієнтами;
  • копію документа, що посвідчує особу та громадянство згідно з чинним законодавством;
  • копію документа з зазначеним індивідуальним податковим номером;
  • посвідчення про складені кандидатські іспити (при наявності).

Ліцензовані обсяги згідно рішень Ліцензійних комісій Міністерства освіти і науки від 23.06.2016р. та 18.09.2017р.

Спеціальність аспірантури Ліцензований обсяг (особи)
051 - Економіка 10
126 - Інформаційні системи та технології 6
133 - Галузеве машинобудування 4
152 - Метрологія та інформаційно - вимірювальна техніка 3
172 - Телекомунікації та радіотехніка 6
192 - Будівництво та цивільна інженерія 10
273 - Залізничний транспорт 21
275 - Транспортні технології (залізничний транспорт) 40

Прийом до докторантури УкрДУЗТ у 2018 році

До докторантури приймаються особи, які мають ступінь кандидата наук, доктора філософії, наукові здобутки та опубліковані праці з обраної спеціальності (зокрема публікації в міжнародних, вітчизняних реферованих журналах, індексованих в наукометричних базах, згідно з вимогами до рівня наукової кваліфікації осіб, які здобувають наукові ступені і які мають наукові результати, що потребують завершення або оформлення у вигляді дисертації.

Подача на відповідну кафедру розгорнутої пропозиції, в якій вказується план дослідницької роботи та/або об’єм наукової роботи, необхідної для підготовки результатів вже проведених досліджень до захисту до 01.05.2018р.
Заслуховування наукової доповіді на відповідній кафедрі до 01.07.2018р.
Прийом заяв та документів 01.07.2018р. - 21.07.2018р.
Зарахування вступників за рахунок коштів державного бюджету до 06.08.2018 р.
Форма навчання очна
Термін навчання 2 роки
Вартість навчання 17580,00 грн

*Вартість вказана за 2017-2018 навчальний рік

Перелік документів, необхідних для вступу до докторантури включає:

• заява установленої форми;
  • копію довідки ідентифікаційного коду;
  • копію диплому доктора філософії;
  • особовий листок обліку кадрів;
  • дві фотокартки (3×4);
  • список опублікованих наукових праць і винаходів;
  • розгорнутий план дисертації (монографії) або детальний план необхідних публікацій для формування тієї сукупності статей, на базі якої планується здобуття наукового ступеня доктора наук;
  • характеристику вступника написану доктором наук, який є штатним науково-педагогічним або науковим працівником університету, із згодою надати абітурієнту наукову консультацію в разі його вступу в докторантуру.
  • копія трудової книжки.