Питання та відповіді

Останнє оновлення: Понеділок, 05 лютого 2018, 12:02

Що потрібно мати з собою для подання оригіналів документів?

• Атестат про повну середню освіту.
  • Сертифікати відповідного рівня ЗНО-2018 (ЗНО-2016 або ЗНО-2017, років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише 2018 року).
  • Дві копії паспорта (1, 2 сторінки та реєстрація/довідка встановленого зразку).
  • Дві копії індивідуального податкового номеру.
  • Чотири фотокартки розміром 3x4 см.
  • Документи, які підтверджують право вступника на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та зарахування поза конкурсом (за наявності).
  • для хлопців — приписне свідоцтво або військовий квиток (оригінал та копію);

Чи є можливість створення електронного кабінету в університеті?

Університет створює консультаційні центри при приймальній комісії УкрДУЗТ ( ауд. 1.121) для надання допомоги вступникам при поданні заяв в електронній формі. Вступники можуть звернутися до консультаційного центру Університету з метою створення електронного кабінету, внесення заяв в електронній формі, завантаження додатку до документу про повну загальну середню освіту, довідки про реєстрацію місця проживання (у разі необхідності).

Чи надається при вступі гуртожиток?

Гуртожитком забезпечуються всі студенти без винятку, які мають таку потребу.

Які сертифікати приймаються у 2018 році?

У 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише з сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Чи потрібно нести приписне свідоцтво?

Так, це обов’язковий документ.

Де можна знайти детальну інформацію про спеціальність?

На нашому сайті http://kart.edu.ua у відповідному розділі, на сайтах факультетів, а також у приймальній комісії, де обов’язково наявна інформація у вигляді плакатів та працюють представники факультетів, які зможуть тебе проконсультувати на місці.

Чи потрібна присутність батьків під час подання оригіналів документів?

Ні, подання документів – твій особистий вибір, присутність батьків не потрібна.

Чи потрібно підтверджувати свою згоду навчатись, якщо мене зарахували?

Подання тобою оригіналів документів у відповідні терміни і є згодою на зарахування.

Можна не подавати оригінали, якщо я буду вчитись на контракті?

Можна, але для цього потрібно аргументувати, де саме твої оригінали. Якщо ти вчишся в іншому виші на бюджеті, то потрібно взяти довідку з відділу кадрів того вишу про те, що твої документи зберігаються в них, а також завірити з них копії твоїх документів.