Освіта

Структура Центру навчально-практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників УкрДУЗТ

Останнє оновлення: Вівторок, 26 грудня 2017, 08:32

Центр навчально-практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників УкрДУЗТ – це структурний підрозділ Українського державного університету залізничного транспорту. Він складається з двох відділів: відділу практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та відділу професійного навчання.

Відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників УкрДУЗТ ЦПП

Бабенко Тетяна Володимирівна

Бабенко Тетяна Володимирівна
начальник відділу практики

Відділ практики та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників та ЦПП займається забезпеченням організації проходження практики студентами денної та заочної форм навчання згідно з навчальними планами. Сюди входять: організація баз практики на підприємствах залізниць України, підготовка необхідної документації (договорів, наказів), контроль проходження практики студентами, підготовка звітів щодо проходження практики. Крім того, відділ постійно проводить аналіз попиту та пропонування на ринку праці фахівців – випускників університету.

Отримання студентами робочої професії дає їм можливість проходити виробничо-технологічну практику на оплачувальному робочому місці.

Відділ професійного навчання ЦПП

Семененко Любов Яківна

Семененко Любов Яківна
начальник відділу професійного навчання

Відділ професійного навчання ЦПП займається організацією навчання студентів робочим професіям згідно з профілем їх навчання в університеті. Сюди входять організація зарахування слухачів (документи до зарахування, медична комісія, інструктажі з охорони праці), організація навчального процесу (розклад занять, підбір викладачів та складу атестаційних комісій, розробка тем випускних робіт та питань для екзаменаційних білетів, методичне забезпечення навчання, контроль явки слухачів та їх успішності та інше), організація виробничого навчання та виробничої практики на виробництві (підбір баз та викладачів виробничого навчання та практики, забезпечення необхідною документацією: договори, накази, графіки роботи, щоденники виробничої практики, акти пробних поїздок, акти кваліфікаційних випробувань та інше), організація випуску слухачів (кваліфікаційні іспити, оформлення протоколів та свідоцтв робочої професії і групи електробезпеки та інше).

Фото співробітників відділу професійного навчання ЦПП

Фото співробітників відділу професійного навчання ЦПП

Особистий склад ЦПП:

Зліва направо:

Лаврова Олена Валеріївна – інженер відділу практики;

Бабенко Тетяна Володимирівна – начальник відділу практики;

Суржикова Алла Іванівна – інженер відділу практики;

Костєнніков Олексій Михайлович – керівник ЦПП;

Семененко Любов Яківна – начальник відділу професійного навчання;

Котова Юлія Юхимівна – навчальний майстер відділу професійного навчання;

Савченко Сергій Васильович – старший майстер відділу професійного навчання.