СНПГ “Студентський Центр Бухгалтерського та Фінансового Професійного Розвитку”

З ініціативи завідуючого кафедри Кірдіної Олени Григорівни з  листопада 2023 року розпочав роботу студентський науково-практичний гурток «Студентський Центр Бухгалтерського та Фінансового Професійного Розвитку» як добровільне об’єднання здобувачів вищої освіти, зацікавлених у поглибленому вивченні дисциплін кафедри та розвитку навичок професійної та наукової діяльності.

Керівник гуртка: к.е н., доц. Орлова В.М.

Мета наукового гуртку  полягає у розвитку творчих здібностей студентів з метою набуття ними фахових (професійних), особистісних компетенцій, а також досвіду одержання знань та умінь через дослідження.

Наукові дослідження гуртку здійснюватимуться, виходячи із сучасних проблем формування глобального економічного простору, та зорієнтовані на вивчення тенденцій розвитку бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування  як головних важелів управління сучасними бізнес-структурами, що є основними елементами економіки України.

Студенти-науковці будуть виконувати  наукову роботу згідно отриманої або ініціативної наукової тематики. Засідання проводитимуться  згідно графіку, з виступами студентів, обговоренням і дослідженням тем. Крім того, робота гуртку буде проявлятися  в участі у міжнародних наукових конференціях студентів, у вигляді виступів з доповідями   або  публікацій тез доповідей,  також  публікаціями наукових  статей у вітчизняних фахових виданнях.