Технічне обладнання для Українсько-польського центру Українського державного університету залізничного транспорту

Last Updated: Monday, 18 September 2017 11:06

13 вересня 2017 р. до Українського державного університету залізничного транспорту відбувся візит Генерального Консула Генерального Консульства Республіки Польща в Харкові Пана Януша Яблонського та керівника відділу співпраці з поляками, юридичних справ та консульської допомоги Консула Пана Яна Здановського.

Результатом активної співпраці між УкрДУЗТ та Генеральним Консульством Республіки Польща в Харкові була реалізація багатьох спільних проектів. Одним з проектів стало відкриття Українсько-польського центру науки, освіти та культури, який відзначив Другу річницю.

У межах договору про співробітництво за підтримки Генерального Консульства та Міністерства закордонних справ Республіки Польща для розширення подальшого співробітництва з польськими вищими навчальними закладами-партнерами Українсько-польський центр УкрДУЗТ отримав сучасне технічне обладнання.

На засіданні Вченої Ради Генеральний Консул Януш Яблонський висловив запевнення щодо подальшої підтримки Центру у розвитку українсько-польських науково-освітніх і культурних відносин.

Ректор УкрДУЗТ професор С. В. Панченко висловив Генеральному Консульству щиру подяку від імені університету.