Кафедри механіко-енергетичного факультету

Матеріально-технічне забезпечення кафедри

Останнє оновлення: Вівторок, 30 вересня 2014, 07:22

Кафедрі належать дві лекційні аудиторії, шість навчальних лабораторій. Матеріальна база кафедри постійно оновлюється. Впровадження на залізниці нових видів електричного транспорту вимагає постійної уваги до постановки нових та модернізації діючих лабораторних практикумів.

У лабораторії перетворювальної та мікропроцесорної техніки, що оснащена сучасними стендами та приладами, студенти набувають практичних навичок, вивчають електронні компоненти та їх застосування в автоматизованих системах електричного транспорту.

В.В. Панченко проводить лабораторну роботу з дисципліни
«Мікросхемотехніка та МПЦ пристрої»

У лабораторії автоматизованого електроприводу студенти вивчають принцип дії та характеристики сучасних систем регулювання електричних двигунів.

Лабораторія електричних машин та апаратів надає можливість студентам познайомитися з конструкцією електричних машин та апаратів, провести дослідження їх основних характеристик.

Н.П. Карпенко зі студентами в лабораторії електричних машин та апаратів

У лабораторіях релейного захисту та автоматизації систем електропостачання і електропостачання залізниць та метрополітенів студенти вивчають будову систем електропостачання, електромагнітні процеси та характеристики електронних пристроїв систем електропостачання.

М.М. Одєгов зі студентом Є.П. Пастуховим за налагодженням стенду в лабораторії релейного захисту

Лабораторія електропостачання залізниць та метрополітенів

В організації навчального процесу кафедра орієнтується на новітні технології навчання та комп’ютеризацію навчального процесу.

Студенти працюють в лабораторії інформаційних технологій

Кафедра має свою філію в Основ’янській дистанції електропостачання Південної залізниці. Філія є навчальним підрозділом кафедри, робочий процес якої проводиться з використанням технічних засобів підприємства.