Кафедри економічного факультету

Історія створення кафедри

Останнє оновлення: Середа, 09 березня 2016, 18:06

Наказом по УкрДАЗТ від 01 липня 1995 р. було створено кафедру «Фінанси і статистика», яка з 01 вересня 1999 р. отримала назву «Фінанси» у зв’язку з відкриттям в академії набору на спеціальність «Фінанси». А у 2002 році на кафедрі фінансів відбувся перший випуск фахівців відповідного напрямку.

З першого року заснування кафедру очолював фахівець – економіст, доктор економічних наук, професор Колесников Олександр Володимирович, на теперішній час кафедру очолює доктор економічних наук, професор Зайцева Іраїда Юріївна.

Кафедра «Управління державними і корпоративними фінансами» здійснює підготовку фахівців за освітньо – кваліфікаційними рівнями бакалавр, спеціаліст та магістр за спеціальністю «Фінанси і кредит», яка також і готує іноземних студентів, і забезпечує отримання післядипломної освіти громадян та здобуття ними більш високої кваліфікації за наступними напрямками: друга вища освіта; підвищення кваліфікації кадрів.

Також здійснюється підготовка фахівців за скороченою програмою навчання на базі комплексу «ВНЗ-технікум», до складу якого входять спеціальні навчальні заклади України другого та третього рівнів акредитації.