Кафедри економічного факультету

Матеріально-технічне забезпечення кафедри

Останнє оновлення: Середа, 09 березня 2016, 17:59

Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу за спеціальністю 030508 «Фінанси і кредит» відповідає вимогам, що пред'являються до нього. При цьому загальна площа аудиторного фонду, яка припадає на одного студента, складає 14,5 м2.

Підготовка фахівців здійснюється з використанням аудиторного фонду всього університету. Загальна площа, яку займає випускна кафедра «Управління державними і корпоративними фінансами» складає 216 м2, у тому числі навчальних аудиторій 126 м2.

На кафедрі «Управління державними і корпоративними фінансами» заняття студентів проводяться у спеціалізованих аудиторіях, обладнаних відповідним технічним оснащенням.

Усі комп'ютери навчальних класів, кафедр та підрозділів факультету об'єднані в локальну комп'ютерну мережу, що підключена і взаємодіє з Інтернетом.

Кафедра має власну кафедральну бібліотеку, яка налічує біля 250 екземплярів підручників і навчальних посібників різних років видання з дисциплін, що викладаються, періодичну літературу, нормативно-законодавчі акти України, інструкції, положення, накази Міністерства інфраструктури України, Укрзалізниці та Міністерства освіти і науки України.