Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Вівторок, 11 квітня 2017, 12:35

Викладачі кафедри підвищують кваліфікацію та обмінюються досвідом з викладачами кафедр фізичного виховання ВНЗ міста Харкова та інших міст  України.

Кафедра підтримує щільні відносини з Харківською державною академією дизайну і мистецтв, Харківським національним університетом будівництва та архітектури, Харківською державною академією фізичної культури відносно наукових досліджень та друкування наукових статей. Також викладачі приймають участь у науково-практичних та науково-методичних конференціях, суддівських семінарах з різних видів спорту, що проводяться федераціями з видів спорту.

Збірні команди академії з видів спорту приймають активну участь у щорічній Спартакіаді Харківського обласного управління з фізвиховання та спорту серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації серед студентів та Спартакіаді «Здоров’я» серед професорсько-викладацького складу, а також у спортивних заходах ДФСК «Локомотив», Чемпіонатах України, Кубках України, Універсіадах серед студентів; окремі спортсмени приймають участь у Чемпіонатах Світу та Європи.