Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Понеділок, 07 липня 2014, 14:11

Під керівництвом доц. Нешко С.І. кафедра приймає участь у міжнародній програмі TEMPUS, що включає розробку та переклад навчальних програм для створення відкритого транспортного простору.

Кафедра підтримує зв’язки з мовним центром Нюрнберзького університету (видання сумісних наукових робіт - В.І. Говердовський), Університетом «Львівський ставропігіон» (Ресурсний центр наукових досліджень), з кафедрами англійської, німецької та французької мов ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ХДАМГ, ХДПУ, Національної Академії Державного управління при президентові України (стажування, науково-методичні конференції, семінари та ін.)

Викладачі кафедри приймають участь в роботі семінарів та конференцій спільної україно-американської асоціації викладачів англійської мови «TESOL в Україні».

Кафедра постійно співпрацює з Південною залізницею. Колектив авторів кафедри розробив українсько-російсько-англійсько-німецько-французсько-польський розмовник для працівників залізничного транспорту, який пройшов апробацію під час підготовки працівників різних підрозділів залізниці до Євро 2012. Викладачі кафедри надавали допомогу Південній залізниці під час зустріч іноземних гостей.