Кафедри економічного факультету

Історія створення кафедри

Останнє оновлення: Субота, 13 травня 2017, 07:52

Історія кафедри бере свій початок з 1936 року. За зазначений період часу вона декілька раз змінювала свою назву та завідуючих. Кафедра «Менеджмент і адміністрування» створена 28 січня 2014 року на базі реорганізації кафедри «Менеджмент на транспорті».

На даний момент за штатним розкладом кафедра складається з 16 викладачів та 3 осіб навчально-допоміжного персоналу.

За напрямом «Менеджмент» здійснюється підготовка фахівців з «Менеджменту організацій і адміністрування» (рівні «бакалавр», «спеціаліст», «магістр») та «Менеджменту зовнішньоекономічної діяльності» (рівні «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»). Кафедра випускає висококваліфікованих, професійних молодих фахівців для галузей та підприємств всіх сфер діяльності.

Кафедра менеджменту і адміністрування налічує 16 викладачів.

За напрямом «Менеджмент» сформовано наукову школу, яку очолює д.е.н., проф. Дейнека О.Г. Кафедра постійно нарощує свій інтелектуальний потенціал.