Кафедри економічного факультету

Науково-дослідна робота кафедри

Останнє оновлення: П'ятниця, 17 липня 2015, 22:11

Кафедра «Менеджмент і адміністрування» активно веде науково – дослідну роботу за замовленням Південної та Донецької залізниці, Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури України. Протягом останніх років на замовлення Укрзалізниці та її структурних підрозділів виконувались наступні теми:

1. ДР 0107U000345 Трансформація відносин власності на залізничному транспорті в умовах реформування галузі.
  2. ДР 0108U007787 Дослідження існуючих систем технологічного провідного та радіозв’язку та техніко-економічне обґрунтування їх модернізації для умов швидкісного руху.
  3. . ДР 0111U007222 Розробка методики визначення плати за надання Донецькою залізницею ниток графіку компаніям-операторам перевезень.
  4. ДР 0111U006240 Розробка методики розрахунку собівартості перевезення вантажів методом одиничних розрахункових ставок.
  5. ДР 0111U009114 Визначення та обґрунтування скорочення експлуатаційних витрат за рахунок впровадження нових технологій обслуговування телекомунікаційного обладнання.
  6. ДР 0111U007222 Розробка методики визначення плати за надання Донецькою залізницею ниток графіку компаніям-операторам перевезень.

В рамках Європейської міжнародної програми «Темпус», кафедра підготувала пакет науково-методичних документів для підготовки магістрів інженерних спеціальностей за модулем «Управління персоналом» для фахівців швидкісного залізничного сполучення в Україні (Mie GVF). Разом з Донецьким національним університетом та Одеським морським університетом виконується ще одна наукова тема «Темпус» за напрямком «Engineering education updating to meet the needs of the global knowledge economy», за номером 543911- TEMPUS -1-2013-1-ES-TEMPUS-JPCR.

Кафедра має аспірантуру, де нині перебувають 4 аспіранти та 4 здобувачі.

За матеріалами наукових досліджень співробітниками кафедри «Менеджмент і адміністрування» було опубліковано понад 16 монографій, понад 160 статей у фахових виданнях та зроблено понад 150 доповідей на міжнародних конференціях. За результатами останніх опубліковано 132 тези доповідей.

Кафедра менеджменту і адміністрування приділяє увагу науково-дослідній роботі студентів, зокрема для забезпечення системності при розробці науково-дослідницьких тем активно залучаються члени наукового студентського товариства кафедри, які займаються дослідженням актуальних проблем.

За останні роки відзначено нагородами Всеукраїнського конкурсу наукові роботи студентів (Писарєва О.І., Дмитрієнко І.В., Руссова К.А.).