Кафедри факультету УПП

Зовнішні зв’язки

Останнє оновлення: Вівторок, 13 червня 2017, 08:07

Навчальні заклади, з якими співробітничає кафедра:

Кафедра підтримує активні творчі зв’язки з НТУ «ХПІ» (м. Харків), НТУ «КПІ» (м. Київ), Харківським національним автомобільним університетом, Національною академією міського господарства (м. Харків), Дніпропетровським хіміко-технічним університетом, Харківським національним технічним університетом будівництва і архітектури, Харківським державним університетом радіоелектроніки, Харківським державним університетом ім. Каразіна, Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, Українською інженерно-педагогічною академією.

В лютому 2014 року за ініціативою кафедри з метою розвитку та підтримки взаємовідносин у сфері науки і освіти в напрямку безпеки та цивільного захисту був підписаний договір між Українським державним університетом залізничного транспорту та Академією Збройних Сил генерала Мілан Растіслава Штефаника, (Словаччина). Договір діє на протязі п'яти років і буде продовжений за погодженням обох сторін.

Зв’язки з виробництвом:

Кафедра тісно співробітничає з Головним Управлінням локомотивного господарства Укрзалізниці, Харківським метрополітеном, ЦКБ-5, електровозним депо «Октябрь» Південної залізниці, Харківським міським психоневрологічним диспансером, ТОВ «Українська ливарна компанія», Управлінням охорони праці Укрзалізниці, ПАТ «Сєвєродонецьке ПО «Азот»» та іншими підприємствами хімічної галузі.