Кафедри ІКСТ (АТЗ)

Радіо «ВТСУ»

Останнє оновлення: П'ятниця, 24 квітня 2015, 19:03

Завдяки підтримки ректора університету проф. Данька М.І., проректора Саяпіна О.С. під керівництвом зав.кафедрою Бантюкова С.Є. 12 травня 2009 р. радіостанція "VTSU" з’явилася в мережі Internet на сторінці"Радіо" в розділі "Життя Університету" та працює виключно в мережі Internet.

Станція створена колективом кафедри обчислювальної техніки та систем управління УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ м. Харкова, та є некомерційним проектом. Назва станції VTSU - абревіатура назви кафедри російською мовою (кафедра Вычислительной Техники и Систем Управления).

Ведучі радіостанції - студенти та викладачі Університету та інших Харківських ВУЗів.

24 години слухачам доступна музично-розважальна програма (музичні розважальні програми, хіт-паради, програми на замовлення, інтерв’ю з викладачами та керівництвом університету, відомими музикантами та виконавцями), ток-шоу.

В святкові дні радіо лунає на великій перерві в радіотрансляційній мережі університету, та студенти, викладачі та співробітники університету можуть отримати корисну інформацію та поздоровлення безпосередньо від керівництва університету.

Харківська студентська музично-розважальна радіостанція працює в музичних форматах: dance, pop, disco, r'n'b. Станція транслює і програми, що створені столичною сіндикейшн-компанією "ФДР Радиоцентр".