Абітурієнт

Бізнес-адміністрування

Останнє оновлення: Понеділок, 30 жовтня 2017, 08:24
Характеристика програми навчання
Назва спеціальності Менеджмент
Назва програми Бізнес-адміністрування
Рівні освіти Магістратура (ІІ), Аспірантура (ІІІ)
Час навчання
денна форма навчання
Магістратура (ІІ)
на основі диплома бакалавра та спеціаліста (2 роки / 4 семестри )
Час навчання
заочна форма навчання
Немає заочної форми навчання
Мета навчання за освітньою програмою

Це формування високого рівня знань, умінь та навичок в сфері сучасної теорії та практики управління підприємствами малого та середнього бізнесу.

Адресати освітньої програми

Програма для магістрів спеціальності «Бізнес-адміністрування» буде корисною для зацікавлених в отриманні професійної підготовки, практично орієнтованої на реальний бізнес; розвиток нових підходів до управління підприємствами; формування лідерських якостей, етичних аспектів ведення бізнесу.

Навчання за програмою дає такий обсяг знань, навичок і вмінь, здатність застосування знань та формування суджень:
  • системного аналізу макро-, мезо- та мікросередовища підприємств, моніторингу основних конкурентів на світовому та вітчизняному ринках;
  • створення та забезпечення ефективної системи діагностування підприємницьких ризиків, негативного впливу і наслідків дії внутрішніх і зовнішніх факторів;
  • впровадження аналітичної системи діагностики управлінських заходів на підприємствах, вибір для них оптимальної стратегії з метою, забезпечення стійкої конкурентоздатності;
  • розроблення та впровадження раціональних форм організації виробництва для успішного ведення бізнесу;
  • використання ефективних форм і методів організації праці;
  • створення дієвої системи взаємодії робітників; регулювання психологічних взаємовідносин як всередині колективу, так і між конкурентами.
Можливості працевлаштування

Отримання спеціальності «Бізнес-адміністрування» сприяє кар’єрному зростанню та дає змогу працювати керівниками підприємств і фірм; фінансових, економічних, адміністративних підрозділів підприємств малого й середнього бізнесу; у фірмах і організаціях всіх форм власності (в промисловості, будівництві, на транспорті, в сільському господарстві, в невиробничій сфері, органах державного управління всіх рівнів).

Додаткова інформація

Спеціальність є сучасною в нових економічних умовах. Професія фахівця з бізнес-адміністрування - це поєднання теорії управління і практики. З досвідом отримані знання перетворюються на компетенції. Магістр з бізнес-адміністрування є всесвітньо визнаним з найвищим рівнем ділової активності та кваліфікації менеджера. Винятковою особливістю спеціальності є чітка практична спрямованість, гнучка побудова навчального процесу та максимальне врахування індивідуальних інтересів магістрів.

Випускаюча кафедра: «Економіка, бізнес і управління персоналом на транспорті»

+38 (057) 730-19-72, +38 (057) 730-19-86, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

61050, Україна, м. Харків, майд. Фейербаха 7, корпус 3, поверх 2, кабінет 204, 216, 528.