Навчально-науковий центр гуманітарної освіти

Кафедри навчально-наукового центру гуманітарної освіти

Навчально-науковий центр гуманітарної освіти

Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017, 07:07

Завідувачі кафедр:

Загальні відомості

Основна мета навчально-наукового центру гуманітарної освіти – організація та координація виховної роботи в університеті, здійснення концепції гуманізації та гуманітаризації освіти в УкрДУЗТ. ННЦГО університету об’єднує п’ять кафедр: історії, філософії та соціології, іноземних мов, фізичного виховання та спорту, мовознавства.

Всі кафедри центру не є випускаючими, не проводять набір студентів, але викладачі здійснюють викладання гуманітарних дисциплін для студентів всіх спеціальностей та форм навчання.

Основні дисципліни, які викладаються викладачами ННЦГО: «Історія України», «Політологія», «Історія української культури», «Ділова технічна українська мова», «Філософія», «Соціологія», «Психологія», «Англійська мова», «Французька мова», «Німецька мова», «Фізичне виховання».

ННЦГО має значний кадровий потенціал. Серед викладачів – 5 професорів, докторів наук та 21 кандидат наук, доцент. Викладачі центру ведуть систематичну наукову діяльність.

Викладачами успішно здійснюється керівництво науково-дослідною роботою студентів. За останні роки студенти займали призові місця на Всеукраїнській олімпіаді з іноземних мов, перемагали на Всеукраїнських конференціях, вигравали міські конкурси з історії України, були призерами міжнародної студентської науково-технічної конференції.