Наука

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Залізничний транспорт та спеціальна техніка» у 2014 році

Останнє оновлення: П'ятниця, 31 жовтня 2014, 08:34

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів та згідно з наказом Міністерства освіти і науки України “Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2013/2014 навчальному році” № 1281 від 09.09.2013 р. Українську державну академію залізничного транспорту було призначено базовим вищим навчальним закладом з проведення другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Залізничний транспорт та спеціальна техніка».

Для проведення ІІ туру конкурсу кафедрами академії були створені наступні секції:

  • ― рухомий склад та тяга поїздів (каф. вагонів, експлуатації та ремонту рухомого складу);
  • ― електротранспорт (каф. автоматизованих систем електричного транспорту);
  • ― залізнична колія (каф. колії та колійного господарства);
  • ― піднімально-транспортні машини (каф. будівельних, колійних та вантажно-розвантажувальних машин);
  • ― економіка та управління підприємства (транспорт) (каф. економіки та управління виробничим і комерційним бізнесом).

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 49 студентських наукових робіт, що надійшли з 15 вищих навчальних закладів України.

Підсумкова науково-практична конференція з «Залізничного транспорту та спеціальної техніки» була проведена в Українській державній академії залізничного транспорту 20 березня 2014 року. В конференції взяли участь 16 студентів з 9 вищих навчальних закладів.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт та наукових доповідей учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на нагородження дипломами ІІІ ступеня наступних студентів академії: Лейбука Ярослава Сергійовича, Мальованого Віктора Віталійовича (науковий керівник доц. Бєлікова Н.В.), Глазкову Анну Сергіївну (науковий керівник доц. Маковоз О.В.), Карпінську Оксану Олександрівну (науковий керівник доц. Романович Є.В.).