Наука

Результати проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Рухомий склад залізниць» та спеціальністю «Локомотиви та локомотивне господарство. Вагони та вагонне господарство»

Останнє оновлення: П'ятниця, 31 жовтня 2014, 08:33

18 квітня 2013 р. Українська державна академія залізничного транспорту провела Всеукраїнську студентську олімпіаду як базовий ВНЗ серед технічних вищих навчальних закладів за напрямом «Рухомий склад залізниць» та спеціальністю «Локомотиви та локомотивне господарство. Вагони та вагонне господарство», по якій задіяні 2 кафедри академії експлуатації та ремонту рухомого складу та вагонів.

В олімпіаді взяв участь 21 студент-учасник із 6 ВНЗ України: Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту (ДНУЗТ), Державний економіко-технологічний університет транспорту (ДЕТУТ), Донецький інститут залізничного транспорту (ДонІЗТ), Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля (СНУ ім. В.Даля), Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), Українська державна академія залізничного транспорту (УкрДАЗТ).

За рішенням журі було визначено наступних переможців:

І місце – Громов Володимир Ігорович (Українська державна академія залізничного транспорту)

ІІ місце – Данілова Ганна Юріївна (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»)

ІІІ місце – Костін Сергій Юрійович (Державний економіко-технологічний університет транспорту)

Переможці в урочистій обстановці були відзначені дипломами першого, другого та третього ступенів. Також почесну грамоту за участь отримав кожний учасник Всеукраїнської олімпіади.