17 Лютий 2021

Вебінар з використання хмарних сховищ Microsoft OneDrive та Goodle Drive при організації дистанційного навчання

17 лютого 2021 року під егідою Центру забезпечення якості вищої освіти УкрДУЗТ відбувся вебінар на тему «Використання хмарних сховищ Microsoft OneDrive та Goodle Drive при організації дистанційного навчання».

Спікерами заходу виступили:

Владислав Панченко – к.т.н., доцент, керівник ЦЗЯВО;

На вебінарі були розглянуті приклади зручного використання хмарних сховищ Microsoft OneDrive та Goodle Drive як при розміщенні навчальних матеріалів в дистанційних курсах на платформі Moodle і підготовці до занять, так і при прийманні письмових студентських робіт.

Головну увагу було зосереджено на використанні корпоративного Microsoft OneDrive з метою зберігання навчального контенту викладача та формування коректних посилань на нього при створенні дистанційного курсу на платформі Moodle. Були визначені шляхи оптимізації обсягів навчального матеріалу в дистанційних курсах викладачів. Зроблений акцент на зміні формату здачі студентської навчальної звітності, зокрема курсових, контрольних та розрахунково-графічних робіт.

Вебінар відвідало понад 70 співробітників.