Університет

Шановні коллеги!

Останнє оновлення: Четвер, 20 квітня 2017, 10:48

gerb

Український державний університет залізничного транспорту та організаційний комітет запрошує взяти участь у роботі 79-ї міжнародної науково-технічної конференціїРозвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті, яка відбудеться 25-27 квітня 2017 року в м. Харкові

univer

Запрошуємо Вас і фахівців Вашої установи взяти участь у 79-ій міжнародній науково-технічній конференції «Розвиток наукової та інноваційної діяльності на транспорті», яка відбудеться 25—27 квітня 2017 року в м. Харкові. На конференції будуть обговорюватися питання пов'язані з розвитком наукової та інноваційної діяльності на транспорті за такими напрямами:

 • —ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЇ, АВТОМАТИЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ПРОЦЕСАМИ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧІ СИСТЕМИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ;
 • — РУХОМИЙ СКЛАД І ТЯГА ПОЇЗДІВ;
 • — ТРАНСПОРТНЕ БУДІВНИЦТВО ТА ЗАЛІЗНИЧНА КОЛІЯ;
 • — ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВЕЗЕНЬ І УПРАВЛІННЯ НА ТРАНСПОРТІ;
 • — ЕКОНОМІКА ТРАНСПОРТУ;
 • — ГУМАНІЗАЦІЯ НАУКИ І ОСВІТИ НА ТРАНСПОРТІ.

У роботі конференції візьмуть участь провідні спеціалісти Міністерства інфраструктури України, Міністерства освіти і науки України, Публічного акціонерного товариства «Українська залізниця», вчені академічних і галузевих вищих навчальних закладів України, Росії, Білорусії та інших країн.

Упевнені, що Ваші знання й досвід будуть цікаві та корисні учасникам конференції, а участь в ній дозволить установити ділові та творчі контакти з колегами.

Участь у конференції безкоштовна. Планується видання матеріалів конференції. Тези доповідей конференції (лише за технічними напрямами) повинні бути оформлені у відповідності до вимог і надіслані до 30 березня 2017 року на електронну адресу. Вартість публікації матеріалів конференції становить 30 грн. за одну неповну чи повну сторінку.

Реквізити для оплати публікацій конференції:

 • ННМЦ «Транссервіс" при ІППК при УкрДУЗТ р/р 26002000077544 в ПАТ "Укрсоцбанк", м. Київ МФО 300023 ЄДРПОУ 30534001 за дополіграфічну підготовку тез конференції (ПІБ автора).

Вимоги до оформлення тез:

 • Обсяг тез — від 2 до 3 сторінок. Структура тез має містити вступ, постановку проблеми, опис отриманих результатів, висновки, список використаних джерел. Текстові матеріали готуються й друкуються з використанням комп’ютерних текстових редакторів Word, шрифт тексту має бути 14, гарнітура — Times New Roman, міжрядковий інтервал — 1, для набору формул використовують убудований редактор формул. Рисунки подаються у форматі jpq.
 • Параметри сторінки є такими:
  поле верхнє й бокове — 25 мм;
  поле нижнє — 20 мм;
  відступ від верхнього колонтитула — 12,5 мм;
  відступ від нижнього колонтитула — 22 мм.
  Верхній і нижній колонтитули, а також номери сторінок не вводити.
  Текст набирають такими шрифтами:
  УДК — 14 пунктів, напівжирний (по лівому краю);
  автори — 14 пунктів, напівжирний, курсив (по правому краю);
  НАЗВА ТЕЗ ДОПОВІДІ — прописні літери, 14 пунктів, напівжирний (по центру);
  основний текст — 14 пунктів, звичайний (по ширині).

Прізвища авторів та назву тез доповідей повторюємо англійською мовою. Кількість співавторів не більше чотирьох.

Усі рисунки, таблиці, діаграми повинні мати назви та номери (у випадку, коли в одному матеріалі міститься два і більше названих елементів), і оформлюються згідно з ДСТУ 3008-95. Посилання в тексті на джерела зазначати в квадратних дужках. Обов’язково мають бути посилання на статті у журналах, що індексуються у Scopus та Web of Science.

Графічні файли з формулами, графіками, рисунками, схемами та фотографіями повинні бути розташовані в тексті. Номер формули проставляється справа вкінці рядка, в круглих дужках, не виходячи на поле. Формули розташовуються на сторінці по центру. Між ними й текстом обирається інтервал в один рядок. Латинські літери та позначення величин (символи) набирають курсивом, кириличні літери — тільки прямим шрифтом.

Адреса: 61050, Україна, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7, Український державний університет залізничного транспорту, відділ НДЧ, каб. 1.318.

Контактні телефони:(057) 730-19-05, (057) 730-19-39. Бондаренко Наталія Василівна.

E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма роботи