Університет

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі «Математичні науки» 2016-2017

Останнє оновлення: Вівторок, 18 квітня 2017, 11:28

В Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М.Коцюбинського 30-31 березня 2017 року, у відповідності до плану МОН України, відбулася підсумкова наукові-практична конференція ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі «Математичні науки».

У конкурсі брало участь більш ніж 450 робіт з 283 ВНЗ України. До участі в заключному ІІ-гому турі було відібрано 51 роботу з 29 університетів України. В фінал ІІ-го туру конкурсна комісія відібрала 32 роботи з 20 національних та 4 галузевих університетів. Фінал проводився за двома напрямкам: математика – 15 фіналістів, та прикладна математика - 17 фіналістів.

Студентка будівельного факультету Ксенія Нерушенко з групи 3-ІV-ЗС стала переможцем за напрямком прикладна математика. Вона нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Її науковим керівником є к.ф.-м.н., доцент кафедри вищої математики С.Д. Бронза.

Учасники підсумкової конференції, члени галузевої конкурсної комісії та представники Вінницького державного педагогічного університету ім. М.Коцюбинського