Університет

Участь вчених Університету у міжнародних конференціях

Останнє оновлення: П'ятниця, 02 червня 2017, 07:26

У рамках реалізації міжнародного співробітництва та інтернаціоналізації освіти викладачі та співробітники університету д.т.н., проф. А. П. Фалендиш, д.т.н., доц. Г. Л. Ватуля, к.т.н., доц. Є. Ф. Орел, інженер М. В. Павлюченков взяли участь у Х-й міжнародній конференції "Transbaltica 2017: Transportation Science and Technology", яка проходила з 4 по 5 травня 2017 року у Вільнюському технічному університеті ім. Гедимінаса (м. Вільнюс, Литва).

Викладачі й аспіранти кафедри будівельної механіки та гідравліки д.т.н., доц. Г. Л. Ватуля, к.т.н., доц. Є. Ф. Орел., к.т.н., доц. М. О. Ковальов, аспірант А. О. Берестянська взяли участь у VII-й міжнародній конференції "DYN - WIND 2017: Dynamics of Civil Engineering and Transport Structures and Wind Engineering", яка проходила з 21 по 25 травня 2017 року Жилінським Університетом у м. Брезовиця, Словаччина

Співробітники Університету передали привітання організаторам конференцій від Ректора Університету Панченку С.В. та проекти договорів про співробітництво в науковой та освітній діяльності.

Участь вчених у міжнародній конференції м.Вільнюс, Литва. Transbaltica 2017 р.

Участь вчених у міжнародній конференції м. Брезовиця, Словаччина. DynWind 2017 р.