Університет

Стажування науковців Університету на факультеті транспорту Силезької Політехніки

Останнє оновлення: П'ятниця, 23 червня 2017, 11:02

З ініціативи ректора університету С. В. Панченка, згідно договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту та Сілезькім технічним університетом, з 3 по 16 червня 2017 р. викладачі будівельного факультету університету д.т.н., професор кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд Людмила Трикоз та к.т.н., доцент кафедри колії та колійного господарства Світлана Камчатна пройшли наукове стажування на факультеті транспорту цього партнерського закладу.

Наші викладачі ознайомилися з навчальним процесом та науковою діяльністю Сілезького технічного університету, з процедурою акредитації факультетів, відвідали переддипломний семінар для магістрів зі спеціальності «Логістика», колоквіум з дисципліни «Теорія вібрації» та залік з дисципліни «Методи презентацій для замовників». Під час огляду навчальних кабінетів та лабораторій науковці ознайомились із сучасними педагогічними методиками й матеріально-технічною базою.

За результатами стажування Л. В. Трикоз та С. М. Камчатна отримали Сертифікат факультету транспорту Сілезького технічного університету.