Університет

Навчання з використання програмного комплексу Allplan CAD

Останнє оновлення: Четвер, 06 липня 2017, 08:48

Згідно договору про співробітництво між Українським державним університетом залізничного транспорту та компанією Allbau Software GmbH, Berlin, з ініціативи ректора Університету проф. С.В. Панченка з 26 по 30 червня 2017 року викладачі будівельного факультету Університету к-т техн. наук, доцент кафедри будівельних матеріалів, конструкцій та споруд Ольга Борзяк та к-т техн. наук, доцент кафедри нарисної геометрії та комп`ютерної графіки Дмитро Бородін пройшли навчання з використання програмного комплексу Allplan CAD та курси підвищення кваліфікації партнерської організації.

У рамках заходу викладачі Університету отримали навики проектування в САПР Allplan за розділами Architecture та Engineering, а також ознайомились з практичним досвідом та навиками кваліфікованих спеціалістів компанії Allbau Software GmbH щодо успішної інтеграції та використання сучасного програмного комплексу Allplan CAD в учбовому процесі. Навчання проводилось у м. Київ на базі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНУБА).

У приміщенні Національного авіаційного університету (НАУ), м. Київ, відбулось урочисте вручення учасникам Сертифікатів європейського зразку.