Університет

13.09.2017 року на стадіоні УкрДУЗТ «Південний» відбувся традиційний спортивно-розважальний квест «Калейдоскоп спорту»

Останнє оновлення: Вівторок, 19 вересня 2017, 07:15

13.09.2017 року на стадіоні УкрДУЗТ «Південний» (4 навч. корпус, Основа) відбувся традиційний спортивно-розважальний квест «Калейдоскоп спорту», програма якого передбачала командні змагання на 13 локаціях.

Учасники дев’яти команд першокурсників повинні були проявити силу, спритність, витривалість, швидкість, а також кмітливість і неабиякий командний дух. Тобто, загальновизнаний принцип Олімпійських змагань «швидше, вище, сильніше» отримав доповнення «веселіше».

Йшла наполегливіша боротьба, але формат таких змагань не передбачає переможених. Головне не перемога, а участь, тому ніхто не залишився без подарунків. Профком УкрДУЗТ нагородив призерів за І місце – команда «Молнія» (ф-т УПП) сертифікатом на відвідування боулінгу у розважальному центрі Шато Ледо; за ІІ місце – команда «Вікторія» (ф-т УПП) сертифікатом на відвідування катка у розважальному центрі Шато Ледо, за ІІІ місце – команда «Стройбат» (Буд. ф-т) сертифікатом на відвідування роледрому у розважальному центрі Шато Ледо. Останні команди учасники нагороджені солодкими призами.

Молодці, першокурсники! Кафедра фізичного виховання та спорту бажає вам успіхів у навчанні і спорті.

Щиро дякуємо адміністрації УкрДУЗТ в особі ректора та первинній профспілкової організації в особі голови профкому за підтримку в організації і проведенні фізкультурно-спортивного заходу.

Спортклуб