Університет

Підведення підсумків роботи літнього трудового семестру студзагонів

Останнє оновлення: Середа, 08 листопада 2017, 07:14
Подведение итогов работы летнего трудового семестра студотрядов

Третього листопада 2017 року напередодні професійного свята залізничників України в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулися збори, присвячені підведенню підсумків роботи літнього студзагону провідників пасажирських вагонів, помічників машиніста, оглядачів вагонів та слюсарів з ремонту рухомого складу «Університет 2017».

Збори відкрив відповідальний за практичну підготовку професор Мороз Володимир Ілліч. Він відмітив, що формування і організація роботи літнього студзагону потребувала сумісних зусиль керівництва університету, профспілкового комітету, деканатів, кафедр, штабу об’єднаного студзагону «Університет-2017», студентів. Ця робота заслуговує значної позитивної оцінки тому крім студентів, які працювали в студзагоні на зборах були присутні ректор університету професор Панченко Сергій Володимирович, голова профспілкового комітету Войтов Іван Миколайович, керівники відповідних підрозділів, декани факультетів, а також студенти, які в даний час навчаються робітничими професіями в Центрі навчально-практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню студентів і випускників (ЦПП).

У своєму виступі керівник ЦПП Костєнніков Олексій Михайлович узагальнив основні підсумки роботи студентів на підприємствах регіональних філій «Придніпровська залізниця», «Одеська залізниця», «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця».

Зі своїми позитивними враженнями від роботи у складі студзагону виступив студент Механіко-енергетичного факультету Коцюбан Олександр. Він висловив подяку керівництву університету і особисто ректору за надану можливість отримувати в університеті залізничні робочі професії з подальшою роботою в професійних студзагонах. Це не тільки сприяє підвищенню рівня фахової практичної підготовки, а й дозволяє в період канікул значно покращити матеріальний стан студентів.

Від імені студентів, які в цей час навчаються робочим професіям в ЦПП університету виступила староста групи провідників Ковальова Дар’я. Вона відмітила, що приклад студентів, які працювали в студзагоні «Університет - 2017» є додатковим стимулом їх навчання робочим професіям з подальшим працевлаштуванням.

Ректор університету професор Панченко Сергій Володимирович привітав усіх присутніх з наступаючим професійним святом, дав високу оцінку трудовій діяльності студзагону, подякував студентам за їх самовіддану працю і прагнення до підвищення рівня професійно-практичної підготовки. Наголосив, що їхня робота сприяє подальшому зростанню іміджу університету та розвитку його кращих традицій. Це підтверджується чисельними подяками на адресу університету від керівництва залізниць.

Відповідно до наказу ректора університету та рішення профспілкового комітету 47 найкращих студентів отримали Почесні грамоти та грошові винагороди.

По завершенню нагородження Сергій Володимирович побажав всім присутнім подальших успіхів у навчанні та трудовій діяльності.