Університет

Візит студентів факультету Інформаційно-керуючих систем та технологій до компанії «Стальенерго»

Останнє оновлення: Понеділок, 20 листопада 2017, 08:06
Візит студентів факультету Інформаційно-керуючих систем та технологій до компанії «Стальенерго»

Минулого тижня нам, нарешті, вдалося відвідати ОВ НВП «СТАЛЬЕНЕРГО». На підприємстві працює більше 500 співробітників з яких більше 100 у науково-технічному центрі підприємства. Найцікавішим було побачити увесь цикл виробництва залізничної автоматики, від проектування та випробування до виробництва корпусів та друкування плат.

Компанія «СТАЛЬЕНЕРГО» більш як 20 років виробляє та поставляє до багатьох країн світу продукцію СЦБ та зв'язку для залізничного транспорту та метрополітенів. Підприємство має у своєму розпорядженні розвинену інфраструктуру, яка включає власне виробництво та випробувальні лабораторії.

На факультеті це далеко не перша екскурсія профільних підприємств міста. У наc давні дружні контакти з компанією RWA, КП «Харківський метрополітен», Службою сигналізації та зв’язку Південної залізниці, та українським офісом компанії Bombardier Transportation. В Харкові близько 20 проектно-конструкторських та виробничих організацій, що відповідають програмі навчання та активно співпрацюють з випускаючою кафедрою Автоматики та компьютерного телекерування рухом поїздів.