Університет

Вітаємо переможців та учасників ІІІ Харківського студентського фестивалю реклами!

Останнє оновлення: П'ятниця, 16 березня 2018, 08:10
Вітаємо переможців та учасників  ІІІ Харківського студентського фестивалю реклами!

17.11.2017р. кафедрою маркетингу Українського державного університету залізничного транспорту підведені підсумки проведення ІІІ Харківського студентського фестивалю реклами.

Метою фестивалю є набуття навичок у створенні рекламних продуктів. Фестиваль допомагає навчитись основам копірайтингу, дизайну та PR, розширити коло друзів, визначитись з майбутньою професією.

Загалом на фестиваль було надіслано більше ніж 57 конкурсних робіт. Було виділено дві секції відповідно до категорії учасників – учні шкіл та студенти ВНЗ.

Надіслані учасниками роботи розглядалися відповідно до номінацій: відеореклама, друкована та зовнішня реклама, презентація рекламного проекту. Учасники фестивалю отримали сертифікати учасників.

«Всі роботи, надіслані на ІІІ Харківський студентський фестиваль реклами, виконано на досить високому рівні, відрізняються цікавим творчим підходом» – відзначила голова журі фестивалю завідувач кафедри маркетингу, професор, д.е.н. Зоріна Олена Іванівна.

Серед робіт в номінації «Зовнішня реклама» відмічено роботу «Ні» поліетилену!», яка зайняла І місце, студента І курсу Механіко-енергетичного факультету Українського державного університету залізничного транспорту Білопольського В’ячеслава.

Серед робіт в номінації «Відеореклама» І місце та відзнаку «Якісна технічна робота» отримала робота «Грай безпечно!», студента спеціальності «Маркетинг», ІV курсу Неживого Євгена.

Також журі фестивалю відзначило роботу, виконану на тематику від партнера фестивалю студії «Body Ballet», студентки спеціальності «Маркетинг», ІV курсу Омельченко Яни в номінації «Зовнішня реклама», яка також отримала відзнаку «Цікава ідея».

Серед робіт, що надійшли від учнів шкіл журі фестивалю відзначило як «Якісну технічну роботу» в номінації «Зовнішня реклама» роботу «Чарівний світ кіно» Карпова Богдана, учня 11 класу комунального закладу «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 136 Харківської міської ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу П.Д. Говоруненка».

Вітаємо всіх переможців та учасників ІІІ Харківського студентського фестивалю реклами! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. Чекаємо нових цікавих та креативних робіт від школярів та студентів на весняному ІV Харківського студентського фестивалю реклами, який відбудеться 19 квітня 2018 року з урочистим нагородженням переможців та учасників. Слідкуйте за новинами на сторінці кафедри маркетингу у Facebook та на сайті університету www.kart.edu.ua.

З повагою,
оргкомітет ІІІ Харківського студентського
фестивалю реклами

Роботи на ІV Харківський студентський фестиваль реклами приймаються з 29.01.2018 р . по 09.04.2018 р.

Додаткова інформація за телефонами:

(057) 730-10-47 - Кафедра маркетингу

(067) 103-59-45 - Дергоусова Алла Олександрівна, доцент кафедри маркетингу

(067) 579-26-77 - Мкртичьян Олена Миколаївна, старший викладач кафедри маркетингу

Або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.