Університет

Студентський дискусійний клуб на підтримку глобальної компанії UNiTE

Останнє оновлення: П'ятниця, 16 березня 2018, 08:10
Студентський дискусійний клуб на підтримку глобальної компанії UNiTE

23 листопада 2017 року в рамках кампанії Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй з боротьби з насильством щодо жінок (UNiTE) «16 днів активізму проти гендерно обумовленого насильства» в Українському державному університеті залізничного транспорту кафедрою філософії та соціології навчально-наукового центру гуманітарної освіти за участю кафедри економічної теорії був проведений студентський дискусійний клуб за темою: «Проблема насильства в сім’ї».

В обговоренні приймали участь студенти всіх факультетів університету, а також директор навчально-наукового центру гуманітарної освіти к. іст. н. доцент Колесник К. Е.; доктор економічних наук, завідувач кафедри «економічної теорії та права» Каменева Н. М. ; зав. каф. «філософії та соціології» доктор філософських наук, професор Петрушов В. М.; доц., к.ф.н. Толстов І. В.; доц., к.ф.н. Лебедєв В.О.; доц. Количева Т. В.; доц., к.п.н. Сивогракова З. А.; доц, к.ф.н. Даніл’ян В.О..

Під час дискусії, яка відбулася в атмосфері інтересу та інтелектуальної напруженості, були розкриті фізичні, психологічні, сексуальні та економічні аспекти насилля. Всі учасники дійшли спільного висновку про необхідність активізації протидії та запобігання насильства в усіх сферах життєдіяльності людини.