Університет

Участь викладачів університету у тренінгу «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації»

Останнє оновлення: П'ятниця, 16 березня 2018, 08:09
Участь викладачів університету у тренінгу «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації»

25 листопада 2017 р. у Харкові відбувся тренінг «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації», організований Київською школою економіки (Kyiv School of Economics - KSE). У тренінгу взяли участь науковці, викладачі та співробітники нашого університету.

Тренінг проводили професор KSE Володимир Вахітов та заступник директора Програми імені Фулбрайта в Україні Інна Бариш. Головна ідея тренінгу – як зробити українську науку конкурентоспроможною. Обговорювалися питання підготовки якісного з точки зору світової науки дослідження, показано механізми пошуку цікавих наукових ідей, роботи з базами даних та літературою. Модератори та учасники ділилися своїм досвідом, давали практичні поради з написання конкурентних грантових заявок та пошуку партнерів, аналізували критерії відбору заявок.

На тренінгу відбулася презентація програм для викладачів Fulbright Ukraine для проведення досліджень в університетах та науково-дослідницьких інституціях США.

Учасники тренінгу отримали сертифікати, практичні поради і незабутні враження, якими раді поділитися у Відділі міжнародних зв’язків університету.