Університет

Співдружність кафедр інформаційних технологій УкрДУЗТ та штучного інтелекту ХНУРЕ – запорука перемоги на МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ IT-ФАХІВЦІВ

Останнє оновлення: Вівторок, 06 лютого 2018, 13:12
Співдружність кафедр інформаційних технологій УкрДУЗТ та штучного інтелекту ХНУРЕ – запорука перемоги на МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ IT-ФАХІВЦІВ

З настанням четвертої цифрової революції зростає попит на IT-фахівців. Все більше потрібно фахівців, підготовлених для створення розумних машин, інтернету речей та інтелектуального аналізу великих даних. Провідні IT-компанії світу, як і раніше, зацікавлені в переможцях змагань зі спортивного програмування, але в більшій мірі сьогодні вони потребують у фахівцях нової генерації, які володіють інтелектуальними інформаційними технологіями. Для цього проводяться світового рівня змагання. Ідея змагання, в якому прийняли участь наші студенти, полягала в тому, щоб розробити та програмно реалізувати алгоритми прогнозування вірогідності того, що клієнт компанії прийде за відшкодуванням збитків. Кожен з учасників мав доступ до архівного набору даних з інформацією про минулих клієнтів компанії з автострахування Porto Seguro. До цих даних необхідно було застосувати свою модель інтелектуального аналізу з самонавчанням.

Змагання проводилося на платформі машинного навчання бразильської компанії з автострахування Porto Seguro Kaggle й були відкриті для всіх бажаючих. Зазвичай в таких заходах приймають участь як студенти та аматори, так і професіонали з багаторічним досвідом зі всього світу. Не зважаючи на свої можливості, всі змагаються в одній категорії. В даному заході було зареєстровано 5200 команд з усього світу.

Варто зазначити те, що до золотих медалей нашим студентам не вистачило всього 2 місця. Вітаємо переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому!