Університет

Кафедра транспортних систем та логістики щиро запрошує колег та студентів прийняти участь у всесвітньо відомій логістичній стратегії «Business on the move. Logistic gamers and professionals»

Останнє оновлення: Середа, 04 квітня 2018, 10:23
Кафедра транспортних систем та логістики щиро запрошує колег та студентів прийняти участь у всесвітньо відомій логістичній стратегії «Business on the move. Logistic gamers and professionals»

12 квітня 2018 року кафедрою транспортних систем та логістики о 13 годині в аудиторії 1.413 буде проведено логістичну гру-стратегію «Business on the move. Logistic gamers and professionals» для студентів факультету управління процесами перевезень, які були відібрані у результаті конкурсного відбору!

День за днем зростає рівень вимог до знань та навиків логіста, як організатора ланцюгів поставок у всьому світі, але напевно далеко не кожний співробітник логістичної компанії замислювався над проведенням корпоративного відпочинку з можливістю реалізації власних бізнес-талантів та організаторських здібностей. Саме тому ми пропонуємо до Вашої уваги настільну логістичну стратегію «Business on the move. Logistic gamers and professionals», яку проводить представник компанії «5PL» на базі Українського державного університету залізничного транспорту за ініціативою кафедри транспортних систем та логістики.

Дана гра була анонсована розробниками на засіданні штаб квартири FIATA (всесвітньої федерації міжнародних експедиторських асоціацій) у 2016 році та наразі набуває популярності у логістичній сфері як інструмент не лише для проведення дозвілля, але й як модель для вивчення бізнес процесів у ланцюгах поставок. Гра покликана здобувати та вдосконалювати логістичні знання та навики, шляхом вирішення різноманітних задач, таких як вибір оптимального маршруту та виду транспорту, оцінки доставки замовлення та багато іншого. Гравцям доведеться приймати ті ж рішення, які щодня приймаються реальними учасниками бізнес-процесів та проявляти здатність швидко орієнтуватись у форс-мажорних обставинах, що будуть впливати на кінцевий результат.

Запрошуємо усіх бажаючих!!!