Університет

Кафедра транспортних систем та логістики провела всесвітньо відому логістичну стратегію «Business on the move. Logistic gamers and professionals»

Останнє оновлення: П'ятниця, 13 квітня 2018, 05:02

12 квітня 2018 року кафедрою транспортних систем та логістики та представником компанії «5PL» Лободою Геннадієм Геннадійовичем за підтримки асоціації «Український логістичний альянс» була проведена логістична гра-стратегія «Business on the move. Logistic gamers and professionals» для студентів факультету управління процесами перевезень УкрДУЗТ та ХНАДУ.

Дана гра була анонсована розробниками на засіданні штаб квартири FIATA (всесвітньої федерації міжнародних експедиторських асоціацій) у 2016 році. Гравці приймали ті ж рішення, які щодня приймаються реальними учасниками бізнес-процесів та проявляли здатність швидко орієнтуватись у форс-мажорних обставинах.

З нашого університету у грі приймали участь 3 команди по 4 студента.

Загальним переможцем гри стала Марунчак Вікторія Миколаївна (група 13-5-ОПУТм).

Крім того, в кожній команді також було обрано переможців, які отримали подарунковий сертифікат зі 100% знижкою на навчання на тренінгах та семінарах компанії «5PL» у Києві у будь-який зручний час:

  • 1 місце – Марунчак Вікторія (13-5-ОПУТм);
  • 1 місце – Гречихін Владислав (12-5-ОПУТм);
  • 1 місце – Гнатенко Аліна (15-4-ОПУТ).

Студенти, які посіли другі місця отримали сертифікат на 50% знижку на навчання в компанії «5PL»:

  • Байдіна Катерина (13-5-ОПУТм);
  • Калашник Аліна (16-4-ОПУТ);
  • Фостик Альона (13-5-ОПУТм).

Інші студента отримали іменні сертифікати учасника від компанії «5PL»: Булаєва Катерина (14-5-ОПУТм), Руденко В’ячеслав (18-2-ТСЛ), Субота Маргарита (21-4-ОПУТс), Ломотько Микола (21-4-ОПУТс), Пустовіт Роман (11-5-ОПУТм), Тоцька Оксана (11-5-ОПУТм).

Переможець гри Вікторія Марунчак буде представляти наш університет на всеукраїнському рівні у місті Києві.