Університет

«Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном»

Останнє оновлення: П'ятниця, 20 квітня 2018, 09:16

Український державний університет залізничного транспорту традиційно прийняв участь у ХІІІ Міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном», яка проходила у Палаці Спорту з 12 по 13 квітня 2018р.

Протягом останніх років наш університет традиційно бере участь у виставці, яка стала корисним заходом для абітурієнтів. На виставці було представлено більше 50 навчальних закладів та компаній з 5 країн світу. Відвідали виставку більш ніж 4000 гостей.

Українським державним університетом залізничного транспорту було презентовано спеціальності та освітні програми підготовки на 2018/2019 навчальний рік. Також було представлено розробки наших студенів та викладачів. Гості виставки мали змогу поспілкуватися з представниками університету, більш детально дізнатися про університет та перспективи працевлаштування після закінчення навчання. Також було презентовано міжнародні програми, а саме можливість отримання двох дипломів одночасно: український та французький або український та польський.