Університет

Урочисте вручення дипломів партнера університету зі Франції – Національної консерваторії мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж)

Останнє оновлення: Вівторок, 24 квітня 2018, 06:38

18 квітня в актовому залі університету відбулось урочисте вручення дипломів партнера університету зі Франції – Національної консерваторії мистецтв та ремесел (CNAM, м. Париж) другому та третьому випуску магістрів за спеціальністю «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» (MieGVF), які навчалися за програмою подвійний диплом.

Від CNAM у заході прийняв участь професор Тьєрі Хорсін, який ознайомився з історією університету, його матеріально-лабораторною базою на якій проводиться підготовка магістрів проекту MieGVF, науковими досягненнями університету.

Серед почесних гостей в урочистому заході прийняли участь – заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, перший заступник директора філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Сергій Клименко, директор філії «УЗШК» Василь Ільчишин та директор регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Микола Кужавський.

За словами ректора університету програма підготовки магістрів для здобуття кваліфікації «Менеджер високошвидкісних залізничних систем» з видачею дипломів українського та французького університетів стала поштовхом для розвитку нашого університету: за 4 роки ми відкрили 16 нових лабораторій та комп’ютерних класів, які використовуються для підготовки цих магістрів.

Підготовка магістрів з високошвидкісного руху – перший крок до досягнення мети – курсування поїздів в Україні зі швидкістю 300-400 км/год.

Рівень підготовки фахівців в УкрДУЗТ наразі один із кращих у світі, хочу відзначити, що у Франції освіта є невід’ємною частиною виробництва. І це саме те, до чого маємо прийти ми.

Професор Національної консерваторії мистецтв та ремесел Тьєрі Хорсін:

«Національна академія мистецтв та ремесел має давні традиції міжнародної співпраці з вишами України. Для мене честь бути присутнім на цій церемонії, і я вдячний ректорату УкрДУЗТ за теплий прийом. Студентам, які отримують дипломи УкрДУЗТ і CNAM сьогодні, хочу сказати : пишайтеся собою, своїми батьками, своїми висококваліфікованими викладачами, які підготували для вас так багато сучасних освітніх програм високого рівня».