Університет

Відбулася відкрита лекція вченого, дослідника, президента «Асоціації грузинського суспільства» Гіоргі Гіоргашвілі

Останнє оновлення: Понеділок, 21 травня 2018, 09:51

19 квітня 2018 року відбувся очікуваний і найцікавіший захід!

В стінах Українського державного університету залізничного транспорту для студентів, викладачів і запрошених гостей відбулася відкрита лекція вченого, дослідника, президента «Асоціації грузинського суспільства», міжнародного тренера і експерта з мови тіла та ефективному спілкуванню Гіоргі Гіоргашвілі на тему «Про мову тіла і ефективне спілкування».

Відкривав захід голова профспілкової організації Українського державного університету залізничного транспорту Войтов Іван Миколайович. У президії також були присутні завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування» Дейнека Олександр Георгійович і сам лектор Гіоргі Гіоргашвілі.

Гіоргі Гіоргашвілі закінчив Тбіліський державний університет. Вивчав управління бізнесом, маркетинг і психологію в Каліфорнійському університеті в Берклі. Вивчав політику в Грузинсько-європейській школі політики, Нідерландській школі демократії і Університеті науки і технологій в Пекіні, Китай.

Гіоргі Гіоргашвілі провів інтерактивну лекцію доступною студентам російською мовою. В ході лекції була використана мультимедійна презентація.

Змістовна частина лекції ґрунтується на сучасних підходах до питань комунікації, ефективного спілкування в залежності від використовуваної мови тіла. Викладені питання мають високу актуальність і відповідають сучасному рівню розвитку людини, будь то студента або керівника компанії.

Всі присутні отримали нові знання і позитивні емоції від спілкування з лектором, до того ж мали можливість і час для дискусії.

По завершенні лекції завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування» Дейнека Олександр Георгійович від імені Ректора Українського державного університету залізничного транспорту вручив Гіоргі Гіоргашвілі Сертифікат подяки з побажаннями подальших успіхів і натхнення і пропозицією подальшої співпраці.

Викладачі кафедри «Менеджмент і адміністрування» від імені Університету висловлюють щиру подяку Гіоргі Гіоргашвілі за унікальну можливість відвідати цю лекцію.