Нагороджені переможці конкурсу творчих проектів «Юний project-manager»

Останнє оновлення: Четвер, 26 квітня 2018, 06:50

Нарешті, 19 квітня 2018 року в стінах Українського державного університету залізничного транспорту відбувся ІІ очний тур конкурсу творчих проектів «ЮНИЙ PROJECT-MANAGER», що проводився серед ініціативних та креативних школярів 8-10 класів. Організаторами та координаторами Конкуру виступили викладачі кафедри «Менеджмент і адміністрування» УкрДУЗТ.

Основними задачами Конкурсу були розвиток творчих здібностей школярів, їх залучення до наукової діяльності у сферах менеджменту, економіки і проектного управління, надання школярам допомоги у визначенні професійної орієнтації. І ці задачі, як ми впевнилися за результатами заходу, виконано в повному обсязі!

У складі журі Конкурсу били представлені викладачі кафедри: завідувач кафедри «Менеджмент і адміністрування», д.е.н., професор Дейнека Олександр Георгійович, к.е.н., доцент Громова Олена Володимирівна, старший викладач Глушенко Тетяна Миколаївна, к.е.н., доцент Паламарчук Ігор Васильович, к.е.н., доцент Семенцова Олена Володимирівна, к.н.держ.упр., доцент Коновалов Леонід Станіславович. Також було запрошено декана Економічного факультету д.т.н., професора Калабухіна Юрія Євгеновича. Спонсорами Конкурсу «ЮНИЙ PROJECT-MANAGER» виступили Туристична агенція «Fiesta-travel» та Перша транспортна компанія «ПРАЙМ», що люб’язно надали призи для переможців.

До участі у ІІ турі було відібрано 10 кращих проектів, що були представлені у номінаціях «Соціальні та економічні проекти» та «Екологічні проекти» та запрошено їх авторів.

Всі презентації проектів виявилися вкрай цікавими, актуальними, сучасними, виконаними на високому рівні. А їх автори талановитими, креативними, активними, допитливими та обізнаними. Можемо стверджувати, в нас є майбутнє!

Презентації проектів учасниками

Вітаємо переможців:

1 місце: творча група учнів І-ІІІ курсів Краматорського вищого професійного торгово-кулінарного училища Гончаров Владислав, Ковалівський Данило та Удут Миколо у номінації «Соціальні та економічні проекти» та учні 11 класу КЗ «ХЗОШ №11» Кучкова Борислав і Тихомиров Валентин у номінації «Екологічні проекти»;

2 місце: учениці 10 класу Білухівського НВК (Полтавська обл.) Дейнега Аліна і Пугач Владислава у номінації «Соціальні та економічні проекти» та учениця 9 класу Курахівської гімназії «Престиж» (Донецька обл.) Ткаченко Олена у номінації «Екологічні проекти»;

3 місце: учениця 9 класу КЗ ХЗОШ № 164 Каляпіна Євгенія у номінації «Соціальні та економічні проекти» та у номінації «Екологічні проекти» учениця 9 класу Пономаренківської ЗОШ Полоус Вікторія і учениця 10 класу Балаклійської ЗОШ № 6 Бордеян Катерина.

Окремо відмітимо креативну ідею проекту «Brick-shop» та його цікавого автора Прачика Владислава (КЗ ХЗОШ №59), а також наймолодшого учасника Конкурсу, ученицю 6 класу КЗ ХЗОШ №36 Северченко Неонілу.

Після презентації своїх проектів учасники мали перерву на каву та час вільного спілкування. Також учасники конкурсу мали можливість відвідати відкриту лекцію ученого, исследователя, президента «Ассоциации грузинского общества», международного бизнес-тренера и эксперта по языку тела и эффективному общению Гиорги Гиоргашвили на тему «О языке тела и эффективном общении».

Час вільного спілкування та відвідування відкритої лекції

На урочистій церемонії нагородження переможці отримали дипломи, подарунки від кафедри, першої транспортної компанії «ПРАЙМ» та подарункові сертифікати на здійснення подорожі від туристичної агенції «Fiesta-travel», які вручала директор Олена Володимирівна Дикань.

Урочиста церемонія нагородження переможців

Отже, сподіваємось, всі учасники заходу отримали цікаві враження, нові знайомства та досвід, позитивні емоції та чудовий настрій.

Висловлюємо подяку керівникам проектів, адміністрації навчальних закладів та батькам за підготовку учнів, співпрацю з Університетом та активну життєву позицію! Окрема подяка спонсорам Конкурсу за участь у даному заході та надані подарунки!

Пишаємося переможцями та бажаємо і в подальшому натхнення, творчих сил та наснаги, успіхів та удачі у відкритті нових граней наук та пізнання життя!

З повагою, оргкомітет Конкурсу!