Університет

Наприкінці квітня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників ІV Харківського студентського фестивалю реклами

Останнє оновлення: Четвер, 10 травня 2018, 06:04

Наприкінці квітня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та учасників ІV Харківського студентського фестивалю реклами, який проводиться кафедрою маркетингу Українського державного університету залізничного транспорту.

Загалом на фестиваль було надіслано більше ніж 100 конкурсних робіт. Було виділено дві секції відповідно до категорії учасників – учні шкіл та студенти. Роботи подавалися в номінаціях Відеореклама, Друкована реклама, Зовнішня реклама, Презентація рекламного проекту. Всі учасники фестивалю отримали сертифікати учасників.

«Варто відмітити, що з кожним роком зростає як кількість, креативність, так і якісне виконання робіт» – відзначила голова журі фестивалю завідувач кафедри маркетингу, професор, д.е.н. Зоріна Олена Іванівна.

В цьому році свої роботи прислали не тільки студенти м. Харків, а й студенти з м. Київ та м. Дніпро тощо, учні шкіл як Харківської області, так й інших регіонів України, що щиро радує.

Хотілося б відмітити студента механіко-енергетичного факультету УкрДУЗТ Білопольського В’ячеслава, який зайняв перші місця в номінаціях «Відеореклама» (робота для партнера СК «UNIVES»), «Друкована реклама» (робота для партнера студії «BodyBallet»), «Зовнішня реклама» (робота «Гинуть смереки-відлітають лелеки»), «Презентація» (робота для партнера СК «UNIVES»).

Також 1 місце в номінації «Зовнішня реклама» зайняли роботи студентів спеціальності «Маркетинг» - робота «Фіскальний чек – гарантія якості і безпеки» Неживого Євгена (4 курс) та робота для партнера фестивалю СК «UNIVES» Власенко Анастасії (2 курс).

1 місце в номінації «Презентація» зайняла робота для партнера фестивалю Компанії «Холод» Коротецької Альони, студентки 2 курсу спеціальності «Маркетинг».

Серед робіт, що надійшли від учнів шкіл журі фестивалю відзначило дві роботи в номінації «Відеореклама», які зайняли 1 місце - роботу «З Україною в серці» Криворучко Максима, учня 10 класу Харківської спеціалізованої школи №155 та роботу «Соціальні мережі: користь чи шкода» Тесленко Марії та Козак Дар’ї, учениць Харківської гімназії № 82.

В номінації «Друкована реклама» 1 місце зайняла робота «Захистомо навколишнє середовище» Ляшенко Марії, учениці 9 класу Харківська спеціалізованої школа №11.

В номінації «Зовнішня реклама» 1 місце зайняла робота «Упередження всередині нас» Тараненко Орини та Баркової Тетяни, учениць 10 класу Харківська спеціалізованої школа №11.

В номінації «Презентація рекламного проекту» 1 місце зайняла робота «Електромобілі. Транспорт майбутнього» Проскурного Андрія, учня 10 класу Ізюмської гімназії №1.

Вітаємо всіх переможців та учасників ІV Харківського студентського фестивалю реклами! Дякуємо за участь студентів, учнів шкіл та партнерів фестивалю страхову компанію «Unives», студію «BodyballetKharkiv», компанію «Холод», УкрДУЗТ, благодійну організацію «Smart Angel»! Переможці отримали подарунки та призи від партнерів ХСФР. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

До зустрічей на V Харківському студентському фестивалі реклами. Слідкуйте за новинами на сторінці кафедри маркетингу у Facebook та на сайті університету.