Університет

У ногу з часом, або як поєднати ретро і сучасність...

Останнє оновлення: Вівторок, 29 травня 2018, 19:10
P80519 103409

19 травня Український державний університет залізничного транспорту брав участь у грандіозному заході нашого міста – Харківському Ретро Зльоті. Pin-Up 2018, який проходив на території креативного майданчика Харкова - Арт-заводі «Механіка. Інша земля», на території цехів колишнього паровозного заводу. У гостей заходу була можливість ознайомитися зі стилем Pin-Up і епохою його розквіту – у Харків приїжджали ніколи не бачені в нашому місті Lincoln Continental Cabrio (1962), унікальний Chevrolet Bel Air Hardtop Sport Coupe (1955) з гаража Леоніда Брежнєва, Lloyd Arabella (1960), Rolls-Royce Phantom II (1928) і десятки інших автомобілів, мотоциклів, моторолерів і велосипедів з усього світу і всіх епох.

Ретро Зліт став традиційною подією, без якого весняний Харків вже неможливо уявити. І цього разу наш університет було представлено на ретро заході стендами з інформацією про факультети і спеціальності. Ну і куди ж без наших чарівних дівчат у чудовій формі, які стали прикрасою Ретро Зльоту? Багато гостей пішли з фесту, маючи яскраві фото з нашими дівчатами та, звичайно, прекрасним настроєм.

Висловлюємо щиру подяку організаторам ХаРС 2018, безпосередньо Дмитру Ретроградъ, за таку чудову можливість бути учасниками цієї гучної події Харкова! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю. А більше про враження і те, з чим стикнулися організатори ХаРС 2018, ви зможете дізнатися вже зовсім скоро в інтерв’ю із одним з них на радіо нашого університету - ВТСУ. Слідкуйте за анонсами.