Університет

Презентація право просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

Останнє оновлення: Вівторок, 12 червня 2018, 07:44
Презентація право просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

6 червня 2018 року відбулась зустріч викладачів та студентів університету з Начальником відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції у Харківській області Колотіловою Наталією Володимирівною. В ході зустрічі Наталя Володимирівна презентувала загальнонаціональний право просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Метою проекту є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Обговорено питання протидії домашньому насильству та, спільно із студентами, опрацьовано алгоритм дій у випадку проявів насильства.

Крім того, Н.В. Колотілова детально розповіла присутнім про структуру та основні напрямки роботи Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

В ході зустрічі студенти та викладачі університету отримали ілюстративний матеріал, який дозволяє дізнатися, як правильно поводитись, коли хтось намагається відібрати майно чи бізнес, що робити, якщо за навчання чи складення іспиту вимагають хабара, як можна вирішити спір без звернення до суду, як не допустити порушення своїх прав. Зустріч визвала неабиякий інтерес у присутніх, та показала високий рівень правової підготовки студентів університету.