Університет

Навчально-геодезична практика студентів І-го курсу Будівельного факультету

Останнє оновлення: Середа, 27 червня 2018, 06:37
Навчально-геодезична практика студентів І-го курсу Будівельного факультету

Кожного року студенти першого курсу Будівельного факультету та факультету Управління процесами перевезень закріплюють отримані теоретичні знання з дисциплін «Інженерна геодезія» та «Основи геодезії» на практиці.

Саме в цей час студенти Будівельного факультету, які навчаються за спеціальностями 273 – Залізничний транспорт, 192 – Будівництво та цивільна інженерія та 133 – Галузеве машинбудування, під керівництвом к.т.н., доцента Ужвієвої Олени Миколаївни та к.т.н., асистента Коростельова Євгена Миколайовича оволодівають практичними навичками в виконанні топографічних зйомок, розв’язанні інженерних задач за допомогою геодезичних методів, проектуванні та побудові геодезичних мереж та ін. Майбутні залізничники вже виконали перевірку геодезичних приладів, навчились визначати висоту споруди, переносити на місцевість точку з проектною позначкою, будувати лінію із заданим ухилом та ін.

Колектив кафедри Колії та колійного господарства бажає студентам, які проходять геодезичну практику, успішного її завершення та подальших успіхів у навчанні.