Університет

8 листопада 2018 року відбулась екскурсія студентів другого курсу, що навчаються за освітньою програмою «Організація правової та експедиторської діяльності

Останнє оновлення: Вівторок, 13 листопада 2018, 16:56

Під керівництвом завідувача кафедри «Управління вантажною і комерційною роботою», професора Лаврухіна О.В. та куратора групи асистента Шапатіної О.О. Учасники екскурсії відвідали Структурний підрозділ «Служба комерційної роботи та маркетингу» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та ознайомились з роботою його відділів. Більш детально студентів ознайомили з організацією роботи актово-претензійного відділу, розповіли про технологію розслідування комерційних актів, облік випадків несхоронних перевезень, розгляд претензій відправників та одержувачів, що виникають під час процесу перевезень вантажів відносно платежів та схоронності вантажів, розрахунки між залізницями за задоволеними претензіями і позовами за втрату, недостачу, псування і пошкодження вантажів.

Екскурсія була дуже цікавою, пізнавальною та практично корисною для ефективного засвоєння теоретичних курсів основних дисциплін залізничної галузі.