Університет

Студентка кафедри транспортних систем та логістики факультету управління процесами перевезень пройшла міжнародне стажування у Фінляндії

Останнє оновлення: Четвер, 21 лютого 2019, 12:10

З 26 січня по 3 лютого 2019 року студентка 4 курсу кафедри транспортних систем та логістики факультету управління процесами перевезень Ісаченко Марія пройшла наукове стажування у закладах освіти Фінляндії за темою: «Система освіти – інклюзивне навчання у Фінляндії».
Програма стажування передбачала візит до мерії м. Гуйттінен, зустріч з представниками відділу освіти, перегляд презентації про особливості фінської освіти, знайомство із системою початкової освіти Фінляндії.

Ісаченко Марія (група 15-4-ОПУТ) відвідала табір та адаптаційний центр для біженців у Фінляндії, заклади дошкільної освіти, лекцію представника психіатричної лікарні, вивчала досвід організації дистанційного навчання в Університеті прикладних наук Сатакунти, побувала у краєзнавчих та освітніх музеях Фінляндії та Швеції.
Марія мала можливість побачити умови навчання та побуту людей з інвалідністю та громадян-біженців, порівняти навчальне середовище в освітніх закладах Фінляндії та України, визначити перспективні напрями розвитку української освіти.