Університет

Освітній форум "Ми архитектори нашого майбутнього"

Останнє оновлення: П'ятниця, 22 лютого 2019, 12:56

20 лютого 2019 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбувся четвертий обласний освітній англомовний форум «We are the architectors of our future» («Ми – архітектори нашого майбутнього»), в якому прийняли участь заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев та директор департаменту освіти і науки ХОДА Лариса Георгіївна Карпова
Учасниками форуму були викладачі кафедри іноземних мов та студенти УкрДУЗТ, вчителі іноземної мови та випускники 11-ти шкіл Харківського району та області, загальною кількістю понад 80 осіб.
Ректор Українського державного університету Сергій Володимирович Панченко та директор департаменту освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Лариса Георгіївна Карпова привітали учасників форуму та побажали учням шкіл Харківщини натхнення, плідної праці, успіхів в пошуку майбутньої професії.
В ході форуму учні обговорили проблеми та перспективи вибору професії в сучасному світі, отримали практичні поради для оптимального вибору життєвого шляху. Однією з пріоритетних задач форуму є сприяння удосконаленню у школярів ораторських вмінь та застосування практичних навичок з англійської мови.
Керівництво університету та кафедра іноземних мов приготувала цінні подарунки для кращих ораторів – знавців англійської мови. За високий професіоналізм у підготовці учнів нагородили також і вчителів, вихованці яких продемонстрували уміння підтримувати дискусію, вільно висловлювати свою думку та відстоювати точку зору.
Для школярів – майбутніх абітурієнтів була також проведена екскурсія, на якій вони мали змогу ознайомитись з університетом, в ході якої вони мали змогу познайомитись з університетом. Сучасні аудиторії та лабораторії справили неабияке враження на наших гостей.
Крім того, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолій Валерійович Бабічев відвідав кафедру «Електротехніка, електроенергетика та електромеханіка» і лабораторію моделювання процесів управління транспортними системами, оснащену за підтримки регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та компанії ТОВ «ВО Овен», де ознайомився з найсучаснішим технічним обладнанням, яке використовується в навчальному процесі в нашому університеті.