Університет

ПРОГРАМА «ДВА ДИПЛОМИ» В ДІЇ!

Останнє оновлення: Середа, 06 березня 2019, 09:31

 

Згідно договору, підписаному в травні 2018 р. між Українським державним університетом залізничного транспорту та Познанським політехнічним університетом ректорами проф. Сергієм Панченком та проф. Томашем Лодиговським, з 25 лютого 2019 р. реалізується програма «Два дипломи».
Програма «Два дипломи» для магістрів направлена на підготовку фахівців у галузі залізничного транспорту, сприяння мобільності студентів та науковців, а також отримання студентами міжнародного досвіду та вивчення як українських, так і польських навчальних цінностей. Для участі у програмі студенти проходять конкурсний відбір в обох університетах та мають володіти польською або англійською мовами на рівні В2.
Перед початком навчання представники нашого університету взяли участь в інтенсивному курсі польської мови в Познанській Політехніці (Польща) : старший викладач кафедри іноземної мови, перекладач відділу міжнародних зв’язків Віктор Березний та студенти магістратури: факультету Управління процесами перевезень Володимир Качан (група 14-1М-ТТ), Механіко-енергетичного факультету Михайло Дим’янчук (група 4-5-В), Гордій Орешин (група 2-5-Л) та Олег Сафронов (група 8-5-Ет)
В рамках кредитної мобільності ці студенти успішно зараховані на навчання за програмою «Два дипломи» на факультет Інженерії транспорту Познанського політехнічного університету.