Університет

Студентка кафедри «Транспортні системи та логістика» факультету «Управління процесами перевезень» зайняла призове місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі технічних наук «Транспортні системи»

Останнє оновлення: Четвер, 18 квітня 2019, 11:06

Студентка 5 курсу факультету «Управління процесами перевезень» групи 11-Ім-ТТ Григорович Юлія Володимирівна прийняла участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі технічних наук «Транспортні системи» на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.
Наукову роботу було заслухано на підсумковій науково-практичній конференції для захисту результатів наукових робіт учасників Конкурсу, що відбулася 3 квітня 2019 року.
За підсумковими результатами Конкурсу студентка Григорович Юлія Володимирівна (науковий керівник проф. Альошинський Є. С.) зайняла ІІ місце серед учасників з різних ВУЗів України.
Щиро вдячні керівництву університету та факультету УПП за сприяння професійному розвитку студентів та підтримку майбутніх молодих науковців!