Університет

В Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету в рамках святкування дня науки в Україні!

Останнє оновлення: Четвер, 30 травня 2019, 12:29

17 травня в рамках святкування дня науки в Україні в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулося урочисте засідання науковців університету. Із привітальним словом виступили ректор університету, професор Сергій Панченко та Генеральний консул республіки Польща в Харкові Януш Яблонські. З коротким повідомленням до присутніх звернувся професор, доктор габілітований з університету імені Адама Міцкевича в Познані Марек Міколайчик. Також увазі науковців була представлена доповідь доцента УкрДУЗТ Ольги Ананьєвої на тему «Підвищення безпеки руху поїздів шляхом забезпечення електромагнітної сумісності систем залізничної автоматики з тяговим рухомим складом».

В продовження святкування дня науки 18 травня в Університеті було підведено підсумки VI наукового міждисциплінарного квесту серед студентів вишів Харківщини «Пошуки скарбів науки» за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Команда УкрДУЗТ гідно представила свій виш та отримали диплом II ступеню.

В нагородженні команд прийняли участь заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, голова ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, радник голови ХОДА Наталія Куфтеріна, ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Панченко.