ЧЕРГОВЕ НАУКОВЕ ДОСЯГНЕННЯ ЛИМАНУ

IMG 3705 2

14-15 вересня на базі Лиманської філії Українського державного університету залізничного транспорту відбулася VІ Міжнародна науково-практична конференція.

НА УЧАСТЬ у конференції, тема якої – «Людина, суспільство, комунікативні технології» – було подано 98 заявок, у тому числі 9 – з близького та далекого зарубіжжя. З них з ученими ступенями і званнями – 66 учасник (67%), 31 – доктори наук, професори. Географія учасників конференції чимала – до Лимана прибули вчені з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Маріуполя, Чернівців, Полтави, Сєвєродонецька, Бахмута, Краматорська, Слов’янська.

Заочну участь у конференції взяли зарубіжні представники: США (1 доповідь), Німеччини (3 доповіді), Словаччини (1), Грузії (1) і Бєларусі (1).

Подробнее...

Тепер сучасні знання в області IoT доступні студентам кафедри ІТ УДУЗТ.

До 2025 року за прогнозами на кожні 10 чоловік планети припадатиме близько 6 пристроїв Internet of Things (IoT).

Доцент кафедри інформаційних технологій (ІТ) УДУЗТ, к.т.н., Т.Г. Петренко підвищила кваліфікацію і успішно завершила навчання в Університеті Каліфорнії, Ірвін за спеціалізацією "Введення в програмування Інтернету речей"
Детальніше...

Шановні науковці та викладачі!

Стажування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

08 жовтня-26 жовтня 2018 р.
Дедлайн: 30 вересня 2018 року

Про детальні умови можна дізнатися за посиланням.

Увага!

pastedImage

УВАГА АБІТУРІЄНТИ!!!

kyrs

 

Про призначення іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених у 2018 році та академічних стипендій Кабінету Міністрів України для студентів та аспірантів у 2018/19 навчальному році

Подробнее...

Запрошення на конференцію

3

 

 

 Міністерство освіти і науки України, Український державний університет залізничного транспорту, Публічне акціонерне товариство «Українська залізниця», Транспортна академія України, НТТ залізничників України запрошують Вас прийняти участь у роботі 31-ї Міжнародної науково-практичної конференції

«ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧІ СИСТЕМИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ»

Дата та місце проведення: 24-26 жовтня 2018р., м. Харків, Україна

 

 

 

Подробнее...

Урочисте посвячення першокурсників у студенти університету.

12

В Українському державному університеті залізничного транспорту 31 серпня 2018 року відбулись заходи, присвячені Дню Знань та початку нового навчального року, вже 89-го для колективу нашого навчального закладу. Найважливішим заходом стала вже традиційна церемонія урочистого посвячення першокурсників у студенти університету. Церемонію відкрив ректор Університету Сергій Володимирович Панченко, який привітав всіх присутніх з Днем Знань, розповів про останні досягнення колективу університету та побажав першокурсникам успіхів в навчанні.

Подробнее...

Шановні викладачі та студенти!

imag

Вітаю Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань - не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято - глибоко родинне й об'єднуюче.

З особливим теплом хочу звернутися до першокурсників. Пам'ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається зі студентських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Усім студентам бажаю йти за покликанням серця, любити свою професію, вдосконалювати знання, розкривати таланти, втілювати мрії у життя. Країні потрібні такі молоді, перспективні та прогресивні люди!

Шановні викладачі! Щиро дякую вам за невичерпну енергію, ентузіазм, натхнення, самовіддану працю, високий професіоналізм.

Бажаю всім успішного навчального року, міцного здоров'я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця та наповнюють їх святковим настроєм!

Голова Харківської обласної
державної адміністрації                                                                                                                                             Ю. СВІТЛИЧНА

Шановні студенти університету!

Запрошуємо Вас взяти участь у відкритому Всеукраїнському Конкурсі «Ярмарок ідей: Транспорт майбутнього» фінал якого відбудеться в березні 2019 року в м. Дніпрі.

img

Детальніше

ПОЛОЖЕННЯ,про проведення відкритого всеукраїнського конкурсу

СТУДЕНТИ УКРДУЗТ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ В МІЖНАРОДНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ «ЛОГІСТИКА: ПЕРЕВАГИ ТА ВИКЛИКИ» У БОЛГАРІЇ

СТУДЕНТИ УКРДУЗТ
ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ В МІЖНАРОДНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ «ЛОГІСТИКА: ПЕРЕВАГИ ТА ВИКЛИКИ» У БОЛГАРІЇ

СТУДЕНТИ УКРДУЗТ ПРОЙШЛИ НАВЧАННЯ В МІЖНАРОДНІЙ ЛІТНІЙ ШКОЛІ «ЛОГІСТИКА: ПЕРЕВАГИ ТА ВИКЛИКИ» У БОЛГАРІЇ

З 27 червня по 6 липня 2018 року студенти факультетів Управління процесами перевезень та Механіко-енергетичного за сприяння партнерів УкрДУЗТ Шуменського університету «Єпископ Костянтин Преславський» (Болгарія) та компанії «5 PL», а також Міжнародної академії наук та вищої освіти (Великобританія) й Центру стратегічних інновацій та прогресивного розвитку (Україна) під керівництвом викладачів кафедри транспортних систем та логістики пройшли навчання у Міжнародній літній школі.

Подробнее...

РЕЙТИНГ УСПІШНОСТІ

студентів денної форми навчання. Першого року навчання:

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

Від імені ректорату вітаю вас зі святом нашого рідного міста – Днем Харкова!

Від імені ректорату вітаю вас зі святом нашого рідного міста – Днем Харкова!

75 років тому Харків був визволений від нацистських загарбників. Дорогою ціною дісталась ця перемога. Тисячі воїнів-визволителів заплатили своїм життям за визволення нашого міста, тисячі харків’ян не дожили до щасливого дня свободи. Але Харків вижив, вистояв в нелегкі роки війни і став ще краще, красивіше, величніше.

Подробнее...

Шановні викладачі, співробітники, студенти!

23 серпня - особливий день для кожного з нас. Це - день українського Державного Прапора, одного з тих символів, які об’єднують та надихають всіх нас.

23 серпня – особливий день для кожного з нас. Це – день українського Державного Прапора, одного з тих символів, які об’єднують та надихають всіх нас.

Майже тисячу років тому, в далекі часи Галицької держави, синьо-жовті кольори отримали особливе значення для наших предків. Другу молодість синьо-жовтий прапор отримав вже в двадцятому столітті, коли став офіційним прапором спочатку Української Народної республіки, а згодом і сучасної Української держави.

Подробнее...

Накази на зарахування до Магістратури (контракт)

Магістри денна контракт

Магістри заочна контракт