Уважаемые коллеги, преподаватели, студенты, аспиранты. Приглашаем Вас на практический семинар6 «Знакомство с 3D принтером Ultimaker 2»

Уважаемые коллеги, преподаватели, студенты, аспиранты. Приглашаем Вас на практический семинар6 «Знакомство с 3D принтером Ultimaker 2»

Рейтинг успеваемости студентов за первый семестр 2017/2018 учебного года

Строительный факультет

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Факультет информационно-управляющих систем и технологий (ИУСТ)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Факультета управления процессами перевозок (УПП)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Механико-энергетический факультет

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

Учебно-научный центр гуманитарного образования

1 курс

Экономический факультет

1 - 5 курс

Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29 вересня 2017 року №42-10/40540/17 затверджені «Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів».

З метою підвищення рівня стандартів доброчинності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань передбачених Законом України «Про запобігання корупції», керуючись підпунктом 3 пункту 5 Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 вересня 2013 року №706, прошу посадових осіб Університету ознайомитись та керуватись методичними рекомендаціями, які розміщені за посиланням.

Уповноважена особа з питань запобігання
та виявлення корупції в Університеті
І. Войтов

Кафедра менеджменту і адміністрування оголошує результати конкурсу творчих проектів «Юний Project-manager»

Кафедра менеджменту і адміністрування оголошує результати конкурсу творчих проектів Юний Project-manager

15 грудня 2017 року завершився прийом робіт на конкурс творчих проектів «Юний PROJECT-MANAGER», який проводився серед ініціативних та креативних школярів 8-10 класів.

20 грудня компетентне журі оголосило остаточні результати конкурсу.

Висловлюємо подяку всім учасникам, які приймали участь в конкурсі! До оргкомітету надійшло 53 проекти від учасників з різних областей України. Всі надіслані роботи були цікаві та актуальні, креативні та неординарні. У зв’язку з великою кількістю надісланих робіт Оргкомітет приймає рішення про оголошення ІІ очного туру конкурсу.

Подробнее...

Відкриття Новорічної ялинки в університеті

Відкриття Новорічної ялинки в університеті

19 грудня 2017 року в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулись заходи, присвячені святкуванню дня святого Миколая. В головному корпусі університету було урочисто відкрито Новорічну святкову ялинку. В ході театралізованої вистави виступили представники творчих колективів університету. До студентів та викладачів з вітальним словом звернувся ректор університету професор Сергій Володимирович Панченко, який побажав присутнім в Новому році здоров’я, щастя, успіхів в роботі та навчанні.

Подробнее...

Відкриття сучасного комп`ютерного класу

Відкриття сучасного компь`ютерного класу

19 грудня 2017 року ректор Українського державного університету залізничного транспорту С.В.Панченко разом із завідувачем кафедри управління державними і корпоративними фінансами І.Ю.Зайцевою відкрили сучасний комп`ютерний клас у аудиторії 3.520. З появою нового класу студенти отримують можливість користуватись платформою MetaTrader, щоб здійснювати торгові операції на світовому фінансовому ринку. Платформа пропонує майбутнім трейдерам широкі можливості: сучасний технічний аналіз, гнучку торгову систему, алгоритмічний трейдинг, а також програми для мобільного трейдингу.

Подробнее...

Відбулась зустріч студентів економічного факультету та центру гуманітарної освіти з Олексієм Петровичем Куценком

Відбулась зустріч студентів економічного факультету та центру гуманітарної освіти з Олексієм Петровичем Куценком

15 грудня 2017 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права відбулась зустріч студентів економічного факультету та центру гуманітарної освіти з Олексієм Петровичем Куценком, заступником начальника відділу організаційного та правового забезпечення Харківської обласної прокуратури. В ході зустрічі були розглянуті питання особливостей функціонування правоохоронних органів України та зміни в законодавстві України, які відбуваються в зв’язку з впровадженням європейських стандартів в систему українських правоохоронних органів.

Расписание второго модульного контроля І семестра

В график второго модульного контроля первого семестра 2017-2018 учебного года с 18 по 22 декабря внесены изменения, выделенные зеленым цветом. График компьютерного тестирования можно посмотреть по ссылке.

Состоялась научно-методическая конференция на тему: «Подготовка специалистов новой генерации – задача высшего образования»

відбулась науково-методична конференція на тему: «Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти»

29-30 ноября 2017 года в Украинском государственном университете железнодорожного транспорта состоялась научно-методическая конференция на тему: «Подготовка специалистов новой генерации – задача высшего образования».

На пленарном заседании присутствовало 60 участников. Открыл пленарное заседание проректор университета, профессор Приходько С. И.

С докладами выступили: Доценко С.И. профессор кафедры специализированных компьютерных систем, Ушаков М.В. старший преподаватель кафедры автоматики и компьютерного телеуправления движением поездов и Шумик Д.В. начальник учебно-методического центра, доцент.

Подробнее...

Состоялось ежегодное торжественное заседание ХІХ областного конкурса «Высшая школа Харьковщины – лучшие имена»

28 ноября 2017 года во дворце студентов Национального технического университета (ХПИ) состоялось ежегодное торжественное заседание ХІХ областного конкурса «Высшая школа Харьковщины – лучшие имена». В номинации «Учитель фундаментальных дисциплин» награжден Бронза Семён Давыдович, кандидат физико-математических наук, доцент кафедры высшей математики Украинского государственного университета железнодорожного транспорта

Відбулась ІІІ науково - практична конференція на тему: «Сучасний стан фінансової системи України»

Відбулась ІІІ науково - практична конференція на тему: «Сучасний стан фінансової системи України»

8 грудня 2017 року, кафедрою Управління державними і корпоративними фінансами проводилась ІІІ науково - практична конференція для студентів коледжів і технікумів міста Харкова та Харківській області, на тему: «Сучасний стан фінансової системи України», робота проводилась у 3 секціях, за трьома номінаціями у кожній.

Дипломи 1 ступеню отримали:

Подробнее...

Спартакиада среди первых курсов по шахматам

Приглашаем первокурсников принять участие в шахматном турнире, который состоится 14 декабря в 15.00, в 4 учебном корпусе, ауд.206.

Спортивный клуб университета.

Візит студентів механіко-енергетичного факультету до Української залізничної швидкісної компанії ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу

Візит студентів механіко-енергетичного факультету до Української залізничної швидкісної компанії ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу

Студентами групи 6-ІV-ЕТ механіко-енергетичного факультету та старшим викладачем кафедри «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Одєговим М.М. була здійснена екскурсія до філії «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» та Київського електромеханічного коледжу в місті Київ.

Студенти мали можливість ознайомитися зі структурою експлуатаційної та ремонтної базами швидкісної компанії.

Подробнее...

Состоялась научная конференция «Сковородиновские чтения»

Відбулась наукова конференція «Сковородинівські читання»

5 декабря 2017 в Украинском государственном университете железнодорожного транспорта состоялась научная конференция «Сковородиновские чтения», посвященная 295-летию со дня рождения выдающегося украинского философа. Мероприятие было организовано учебно-научным центром гуманитарного образования, кафедрами истории и языкознания, философии и социологии. В ходе конференции были рассмотрены различные аспекты философской, литературной, педагогической деятельности Григория Саввича Сковороды, прозвучали произведения художника.

Подробнее...

Спартакіада серед 1 курсів з футзалу

Спартакіада серед 1 курсів з футзалу

Запрошуємо першокурсників прийняти участь у змаганнях з футзалу, які відбудуться 4,6 грудня у спортивному залі 4 навчального корпусу.

Початок змагань 15.00.

Спортивний клуб університету.

Спартакіада «Здоров'я» серед професорсько-викладацького складу

Спартакіада «Здоров'я» серед професорсько-викладацького складу

Запрошуємо викладачів та співробітників університету прийняти участь у турнірі з волейболу.

Змагання відбудуться 7 грудня у спортивному залі 4 навчального корпуса«Основа». Початок о 15.00.

Спортивний клуб університету.

Спартакіада між факультетами з баскетболу

Спартакіада між факультетами з баскетболу

Запрошуємо студентів прийняти участь у змаганнях з баскетболу між факультетами університету,
які відбудуться 5 грудня у спортивному залі 4 навчального корпусу «Основа».

Початок змагань о 15.00.

Спортивний клуб університету.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ КАФЕДР УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Навчально-методичний центр та оргкомітет конференції університету запрошує Вас узяти участь у проведенні конференції на тему:

«Підготовка фахівців нової генерації – завдання вищої освіти»

Конференція відбудеться 29-30 листопада 2017 року.

  • пленарне засідання відбудеться 29-го листопада 2017 року о 12.30 в ауд. 1.417
  • робота в секціях буде проводитись згідно з програмою конференції.

Спартакиада среди первых курсов по баскетболу!

В этом году вместе с первокурсникам соревновались студенты Харьковского Политехнического колледжа.

Результаты соревнований:

Чемпионами стали студенты сборной команды факультета УПП.
На втором месте команда Строительного факультета.
На третьем месте команда Механико-Енергетического факультета.

Подробнее...

Участь викладачів університету у тренінгу «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації»

Участь викладачів університету у тренінгу «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації»

25 листопада 2017 р. у Харкові відбувся тренінг «Анатомія наукового дослідження: ідеї, конференції, гранти, публікації», організований Київською школою економіки (Kyiv School of Economics - KSE). У тренінгу взяли участь науковці, викладачі та співробітники нашого університету.

Подробнее...